Poznaj szeroki zakres naszej działalności

Poznaj pełen zakres usług firmy Podo Solution.

Nasze usługi

W Podo Solution zajmujemy się szkoleniami z zakresu przywództwa i mowy ciała w biznesie, zarządzaniu personelem i negocjacjach. Zapewniamy coaching i mentoring. Oferujemy warsztaty z powyższych tematów a także programy rozwoju osobistego dla menedżerów średniego i wyższego szczebla.

Szkolenia z przywództwa

Nasze warsztaty mają na celu usunięcie największych luk przywódczych w organizacji. Każdy program jest zbudowany specjalnie na potrzeby i cele klienta. Programy trwają od 3 miesięcy do 24 miesięcy i obejmują sesje szkoleniowe od liderów wyższego szczebla aż do „żołnierzy” na linii frontu.

Indywidualne podejście

Warsztaty różnią się znacznie w zależności od celów klienta, czasu trwania, liczby uczestników i rodzaju zaangażowania. Współpracujemy z każdym klientem, aby stworzyć program dostosowany do jego potrzeb, identyfikując kluczowe koncepcje i zasady dla każdej konkretnej grupy uczestników.

Szkolenia z mowy ciała

Warsztaty z Mowy Ciała obejmują wyjaśnienie poszczególnych gestów oraz grup gestów, wyjaśniamy co one znaczą i jak świadomie stosować je w celu poprawy komunikacji. Pomagamy w aranżacji miejsc negocjacji, doradzamy przy rekrutacji na newralgiczne stanowiska w organizacji.

Jak wygladają szkolenia

Prezentacja główna zawiera 45-90-minutową „odprawę” oraz czas na pytania i odpowiedzi, o ile pozwala na to harmonogram. Nasi instruktorzy przywództwa i mowy ciała mogą prezentować się jako zespół (2 lub więcej instruktorów) lub indywidualnie.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy naszych usług!